Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Ozon Yağı Sarıkantaronlu 50 ml

93,00 TL
93,00 TL

Ozon Nedir?

Ozon, cildin doğal güzelliğini ve sağlığını koruyan bakım sağlayan özel bir üründür. Ozon molekülü, üç oksijen atomundan oluşur. Cildin en önemli ihtiyacı olan oksijen desteğini sağlar. Ozonlanmış yağlar Avrupa'da yüzyıllardır deri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Naturalive Sarı Kantaronlu Ozon Yağı

Naturalive Sarı Kantaronlu Ozon Yağı üretiminde zirai ilaç ve kimyasal gübre kullanılmadan, verimli bölgelerde elde edilen zeytinlerin yağı kullanılmıştır. Kullanılan zeytinyağları soğuk sıkım, saf zeytinyağıdır. Naturalive Sarı Kantaronlu Ozon Yağı’nda kullanılan kantaron çiçekleri oksijence zengin olan Kaz Dağları’nda yetişmektedir.
Ozonun zeytinyağının içerisine hapsedilmesi ile elde edile Sarı Kantaronlu Ozon Yağı cildin ihtiyacı olan oksijeni sağlamaya yardımcı olur. Sarı Kantaronlu Ozon Yağı, hücreleri canlandırarak cildin gençleşmesine ve yenilenmesine destek olur. Cilde daha parlak ve canlı bir görünüm verir. Kan dolaşımını hızlandırır. Yaşlılığa bağlı kırışıklıkları geciktirir.
Sarı Kantaronlu Ozon Yağı’nın gece kullanılması tavsiye edilir. Kullanıldığında güneş ışınlarına maruz kalmaktan sakınınız.
Naturalive Sarı Kantaronlu Ozon Yağı içerisindeki yağların herhangi birine alerjiniz olup olmadığını test etmek için önce elinizde deneme yapınız.

Naturalive Sarı Kantaronlu Ozon Yağı Özellikleri

- Vegan üründür. Üretim ve test aşamasında hiçbir hayvan ve hayvansal gıda kullanılmamıştır.
- Kuru, 25°’nin altında ve direk gün ışığı almayan bir yerde saklanmalıdır.
- Buzdolabında saklanırsa uzun süre etkinliğini korur.
- Cilde günde 1 kere uygulanır.
- Doğal, bitkisel, helal ve yerli üretimdir.

Naturalive Sarı Kantaronlu Ozon Yağı İçindekiler

İçindekiler: Ozonized Olive Oil (Ozonize Zeytin Yağı), Hypericum Oil (Sarı Kantaron Yağı).
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.