Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Gözenek Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Cilt Tonu Eşitleyici Peeling Serum 30 ml

 | Yorumlar 1
Yorum Yap
240,00 TL
240,00 TL

Naturalive Gözenek Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Cilt Tonu Eşitleyici Peeling Serum

Naturalive Beauty Gözenek Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Cilt Tonu Eşitleyici Peeling Serum ciltteki ölü derinin, yağın temizlenmesini ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar.
Kullanımı: Gece yatmadan önce temizlenmiş ve kurulanmış cildinize, göz çevresi haricinde yavaşça masaj yaparak uygulayın. 10 dk bekletip, bol su ile durulayın. Hassas ciltler ise 3-4 dk. olarak süreyi daha kısa tutabilir. Ardından cildinize uygun Naturalive bakım serumunuzu mutlaka kullanın. Ciltte sorunlu bir bölge varsa, bu bölgeye daha yoğun uygulayabilirsiniz. 15 gün kullanıp 10 gün ara verebilirsiniz. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. Cildi ölü derilerden arındırıp temizlediği için güneşe çıkmadan önce mutlaka 25-30+SPF koruma faktörlü güneş kremi kullanın.
Saklama Koşulları: Güneş ışığından uzak serin bir yerde muhafaza ediniz.
İçindekiler: Aqua(Su), Propylene Glycol, Lactic Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Tartaric Acid , Malic Acid (Meyve asitleri) , Pyrus Malus fruit extract(Meyve ekstraktı), Vitis vinifera leaf extract(Üzüm çekirdeği ekstraktı),Citrus medica limonum fruit extract (Limon ekstraktı) , Vaccinium myrtillus leaf extract(Meyve ekstraktı), , Saccharum officinarum extract (Başak ekstraktı),Glycolic acid (Meyve asidi), Salicylic Acid(Söğüt ağacı özü),Glycerin(Bitkisel Gliserin), Vinegar(Sirke), Phenethyl Alcohol, Caprylyl Glycol(koruyucu).
 
BHA Oranı: %2
AHA Oranı: %10
BENZER ÜRÜNLER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.