Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepet

Multivitamin 60 tablet

121,00 TL
121,00 TL

Neden Vitamin Kullanmalıyız?

Vitaminler vücudumuzda mutlaka olması gereken, vücudumuzda katalizör görevli organik maddelerdir. Aldığımız besinlerde vitaminlerin az bulunması metabolizmamızın zayıflamasına neden olabilir. Günlük hayatta vitamin takviyesi kullanmak vücudumuzun sağlıklı bir şekilde gelişmesini, sindirim sistemimizin düzgün şekilde çalışmasını ve bağışıklık sistemini destekler.
 

Huma Liva Multivitaminin Vücudumuza Etkisi

Huma Liva Multivitamin, günlük ihtiyacınız olan vitaminleri bir tablette içerir. İçerdiği vitaminler sayesinde hücre onarımıyla cilt sağlığınızı destekler. Huma Multivitamin, günlük koşuşturmanızda oluşan yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik gibi hislerinizin azalmasını sağlarken aynı zamanda dikkat dağınıklığını azaltmaya yardımcı olur.
 
Huma Liva Multivitamin ürününün içerisinde kullanılan ginseng maddesi kan dolaşımını hızlandırır. Hamilelerin, kalp ve tansiyon rahatsızlığı olanların dikkatli kullanmaları tavsiye edilir.
 

Huma Liva Multivitaminin Özellikleri

- Vegan üründür. Üretim ve test aşamalarında hiçbir hayvan ve hayvansal ürün kullanılmamıştır.
- Bitkisel özler içerir.
- Şeker, koruyucu ve renklendirici içermez.
- Doğal ve yerli üretimdir.
 

Huma Liva Multivitamin Nasıl Tüketilir?

Huma Liva Multivitaminin 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 1 tablet tok karnına kullanılması tavsiye edilmektedir.
Hamilelerin, kalp ve tansiyon rahatsızlığı olanların dikkatli kullanmaları tavsiye edilir.
 
Huma Liva Multivitaminin İçindekiler
İçindekiler: Vitamin C (500 mg), Korean Ginseng (Kore Ginsengi) (100 mg), Zinc (Çinko) (12 mg), Ferrum (Demir) (10,50 mg), Turmeric (Zerdeçal) (20 mg), Folic Acid (Folik Asit; Metilfolat olarak) (200 µg), Vitamin D3 (25 µg), Vitamin K2 (11,252 µg), Vitamin B12 (Metil Kobalamin) (3 µg).
 
Vitamin C: Vücudun besinlerden aldığı demirin sindirim sistemi tarafından emilmesine ve daha sonra kullanmak üzere depolanmasına yardımcı olur. C Vitaminin faydaları arasında bağışıklık sistemini güçlendirmek de vardır.
 
Kore Ginsengi: Yorgunluk ve halsizlik hallerinde, zihinsel ve fiziksel kapasitenin azalması durumlarında, dikkat dağınıklığında ve diğer hastalıklarda genel durumu iyileştirmek için kullanılmaktadır.
 
Çinko: İnsan vücudunun ihtiyacı olan elementlerden biridir. Hücre onarımında rol oynar. Cilt, saç ve tırnak sağlığını destekler. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur. Sindirimi kolaylaştırır. Çocukların gelişimine katkı sağlar.
 
Demir: Vücudumuzun yaşamsal faaliyetlerini yerine getirmesi için gerekli olan vitamin ve mineraller içinde en önemlilerinden biri demirdir. Demirin en önemli görevlerinden biri; oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerinin yapımıdır. Yeterli demir olmadığında ise, vücut kan hücresi yapımında zorlanır ve doku-organlar düzgün çalışmaları için gerekli olan oksijeni alamazlar. Demir, bağışıklık sistemi ve zihinsel performans için de gereklidir.
 
Zerdeçal: İçerisindeki curcumin sayesinde vücuda sayısız faydası olan bir besindir. Zerdeçal, sahip olduğu yüksek orandaki antioksidan özellikten dolayı çok önemli bir baharattır. Zerdeçal, geleneksel tıpta sıklıkla tüketilir.
 
Folik Asit: Suda çözünebilen ve vücudun birçok fonksiyonunda önemli roller alan bir vitamindir.
 
Vitamin D3: D vitamin grubu içerisinde yer alan iki vitamin türünden birisidir. Yağda çözünen secosteroidlerden olan vitamin, kalsiyum ve magnezyum gibi minerallerin vücut tarafından kullanılabilir hale gelmesini sağlar.
 
Vitamin K2: Vücuttaki görevi kalsiyumu depolamaktır. Kemik oluşumu ve onarımı için oldukça önemli bir vitamin kaynağıdır.
 
Vitamin B12: Beynin ve sinir sisteminin normal işlevini sürdürmesi için çok önemlidir. Ayrıca alyuvarların oluşumunda önemli bir rol oynar. B12 Vitamini; enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına yardımcıdır. Hücre bölünmesinde rol oynar. B12 Vitamini, insan vücudunun folik asidi emmesine yardımcı olarak depolanan enerjinin salınmasını sağlar.
BENZER ÜRÜNLER
Lipofer Demir - HUMA yeni
Lipofer Demir
    (0 Yorum)
180,00 TL
B12 Vitamini - HUMA yeni
B12 Vitamini
    (0 Yorum)
210,00 TL
İyot Çözeltisi 30 ml - HUMA yeni
İyot Çözeltisi 30 ml
    (0 Yorum)
110,00 TL
Siyah Üzüm Çekirdeği 200 g
    (6 Yorum)
48,00 TL
VitaGebe 420 gr
    (0 Yorum)
330,00 TL
5-HTP Vitamin B6 60 tablet
    (1 Yorum)
198,00 TL
D3 K2 Vitamin 20 ml
    (0 Yorum)
110,00 TL
Vitamin C 200 gr
    (0 Yorum)
137,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.