Gizlilik Sözleşmesi

Natural Yaşam Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak http://www.naturalive.com.tr sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. 

Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, naturalive.com.tr ile ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta yoluyla sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Natural Yaşam Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik Taahhüdü" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.http://www.naturalive.com.tr web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.  

Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.  Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.Yukarıdaki gizlilik taahhüdü, naturalive.com.tr ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.

HESAP BİLGİLERİMİZ


Türkiye Finans Katılım Bankası
Hesap Adı: Natural Yaşam Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Şube: Maltepe Şubesi
Şube Kodu:19
Hesap Numarası: 3141559-2

IBAN: :  TR45 0020 6000 1903 1415 5900 02

PTT İstanbul Maltepe merkez şubesi
Hesap Adı: Şeref KARAKAŞ
Posta Hesap No: 6000377